Nowa

Długo nas nie było, bo wiadomo stres związany z konkursem i obawy z tym, że może nic nie wyjść z naszego nieustannego parcia na szkło – spowodowały niemoc twórczą i ciszę w eterze.

No ale teraz jak już zainwestowaliśmy pięć podobizn takiej jednej Elki za parę megabajtów transferu to coś musimy naskrobać.

Nowe nastało – i to w wielu odmianach.

po pierwsze nowy sposób przemieszczania się i pomieszkiwania – bo oto…

ups pomyliłem fotki:

Przy okazji poruszania się tym zielonym czymś, odkryliśmy istnienie pewnej subkultury tych, co wybulili na wynajem kampera z tej firmy. Wszyscy się pozdrawiają na drodze szczerząc się przy tym niemiłosiernie i narzekają na polach kempingowych 🙂
My nie mamy na co narzekać, bo że nie jest to willa z basenem wiadomo było już wcześniej, a jedzie i śpi się wygodnie no i najważniejsze jest lodówka na taką nowość:

Mamy też nowych znajomych, którzy rozbijają się po wyspie swoją własną furą – przy której na szczęście pozwolili nam sobie zrobić zdjęcie (na którym gościnnie wystąpili)

w sumie nic dziwnego, że ich stać na własne auto skoro wszystko obwieszone mają złotem – jak prawdziwi raperzy z Bronxu:

za oknem pojawiły się nowe widoki – zdecydowanie bardziej nam odpowiadające niż okolicy Sydney

Po zaaplikowaniu zaś sobie wakacyjnej fryzury – odkryłem zadziwiające podobieństwo do jednego z bohaterów trylogii Tolkiena – która to będzie się pewnie przewijała w naszych sprawozdaniach.

Jakby tego było mało mamy też nowy numer telefonu – tak więc jeśli macie ogromną potrzebę porozmawiania, usłyszenia naszych radiowych głosów, tudzież zlecenia nam jakiegoś intratnego zadania, udzielenia porady psychiatrycznej itd to dzwońcie śmiało +64 22 090 7586. Godziny urzędowania – wg czasu ojczystego czyli wiślanego to od 22.00 do 9 rano.
Teraz przyszła kolej na

czyli witajcie w Nowej Zelandii

One Response to Nowa

  1. Hubert Muchalski says:

    Dopiero po czwartym przeczytaniu dotarło do mnie, co oznacza podobizna pewnej Elki. Za bardzo jestem przyzwyczajony do Jurka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *